top of page

במהלך הסדרה אני גם משלבת את המוצרים הקוסמטיים שאני רוקחת ברקיחה טבעית אורגנית בשילוב צמחי מרפא במיוחד לטיפול  כדי לעודד את התחדשות התאים, לשפר את אלסטיות העור ולשקם את חיוניותו למראה עור חלק וזוהר. בנוסף אני מלמדת אתכן, מטופלות שלי, כיצד עובדים עם הגוואשה בבית, לפחות כל יום לחיזוק שרירי הפנים והטונוס כדי להגביר חיוניות וברק ובסוף הסדרה כל מטופלת מקבלת את הכלים איתם עבדתי איתה לדוגמא כוס רוח סיליקון מיוחדת לפנים את מכשיר הגוואשה ומזו רולר כדי שתמשיך לעסות ולהזרים דם  גם בתום הטיפול.

מוזמנות להתנסות בשיטת ריפוי זו וליהנות מתחושת צעירות ורעננות. 

אקופונקטורה קוסמטית או דיקור קוסמטי הינו טיפול לחידוש, רענון  והחייאת עור הפנים בטכניקות מסורתיות של רפואה סינית, המעודדות זרימה מוגברת של אנרגיה חיונית במרידיאנים (צ'י), אספקת חמצן לרקמות, ניקוי רעלים ויצירת תאי עור חדשים.

 

טכניקת טיפול אנטי אייג'ינג' משפרת משמעותית את גמישותם של שרירי הפנים חיזוקם תוך האטת תהליך ההזדקנות וניצול אופטימאלי של הפוטנציאל הטבעי של העור לחדש ולשמר את עצמו. הטיפול מעניק לחות לעור והקמטים והקמטוטים יתמלאו ויטושטשו באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף.

 

מראה צעיר של העור הפנים קשור גם  קשר הדוק לתזונה שלנו. עפ"י מחקרים נמצא כי לאנשים שצרכו כמויות גדולות של ירקות, שמן זית, דגים וקטניות, ואכלו מעט בשר ומזונות העשירים במרגרינה ובסוכר, היו פחות קמטים והעור שלהם נראה מוצק יותר, עור חלק ומתוח הוא במידה רבה תוצאה של תזונה מאוזנת ובריאה וטיפול קבוע לעור הפנים כדי לדחות או לאחר את הופעת סימני הגיל ולגרום להם להופיע בצורה עדינה.

 

אקופונקטורה קוסמטית מהווה אלטרנטיבה טבעית לטיפולים קוסמטיים אסתטיים הכוללים שימוש בתרופות, סכין מנתחים וכימיקלים.

מהו דיקור קוסמטי?

כמה זמן

אורך הטיפול ?

 שעה וחצי

מה כולל הטיפול?

 

השלב הראשון בכל סדרת טיפולים הינו תשאול ואבחון שכוללים: סריקה של איברי הגוף והשלד, בדיקה מהיכן מגיעה חולשת האברים הפנימיים, שיוך אילו איברים קשורים לכתמי הפנים, לנפילת הפנים וטונוס השרירים. צילום הפנים עבור תיעוד, אבחון דופק, אבחון לשון ובסיום: תיאום ציפיות של סדרת הטיפולים ויוצאים לדרך....

 

מסכת הפילינג הטבעית, שהיא השלב השני בטיפול הפנים מסדרת אנטי אייג'ינג פועלת לניקוי וטיהור העור והסרת עודפי תאים מתים משכבת העור העליונה וכמובן עידוד התאים להתחדש.  

 

אחרי שהתחלנו להירגע ומסכת הפילניג התחילה לעבוד אנחנו ממשיכים לשלב הבא. סרום הפנים, כל מה שהעור שלך זקוק לו: לחות, הגנה, הזנה, הבהרה והרגעה. הסרום מטפל בבעיות עור ומחזק את מנגנון ההגנה הטבעי נגד הרדיקלים החופשיים ומשלב בתוכו  ויטמינים, חומצה היאלורונית שתפקידה לאגור לחות ולמלא קמטים וקמטוטים, חלבונים מן הצומח ותמציות צמחים לעיבוי העור ומיצוקו בתוספת שמנים התומכים ברשת האלסטית של העור במטרה להאיץ את תהליכי התחדשות העור

 

ממשיכים עם עיסוי פנים לימפטי המשלב טכניקות שונות של עיסוי יפני עם עיסוי מערבי וכולל; ליטופים, נקישות, לישה, לחיצות בנקודות אקופונקטורה ותנועות הרגעה והמרצה. העיסוי משפר את זרימת הדם, ומעודד ניקוז לימפטי וחידוש העור ואף תורם לגזרה ולבריאות

 

במהלך הטיפול מוחדרות מחטים דקיקות לאזורים שונים בפנים לעידוד תהליך של רענון, חידוש תאי עור, יצור קולגן טבעי והחייאה של עור הפנים.

 

עוד טכניקת ריפוי סיני עתיקה שבה אני משתמשת בטיפול האנטיאייג'נג' - הגוואשה!
כמובן מהסוג המעודן, שמטרתו לעודד זרימת דם ע"י שפשוף עם קרן של צבי על אזור הפנים. הזרמת הדם תורמת לניקוי רעלים והזרמת חמצן לרקמות. תהליך חידוש ורענון תאי העור תורם להחלקת קמטים, טיפול באקנה ובצלקות, טיפול עקיף בסינוסים מחושי ראש והרפיה ואף העלמת כתמי עור.


 

 

סדרת הטיפולים

כוללת

10-12 טיפולים. 

לנשים וגברים החל מגיל 30 ואילך. לנשים בגיל המעבר, לאנשים שנמצאים בתהליך ירידה במשקל, פיגמנטציה וכתמי גיל, איבוד שיער,אקנה ועוד

למי מיועדת הסדרה?

bottom of page